EN PL

blogHeader

Dlaczego dzieci potrzebują Zajęć Wakacyjnych

Camps_Summer_Fun_images_Facebook_pirates_polish

Rodzice chcą dla swoich dzieci możliwie najlepszych doświadczeń. Chcą, żeby były szczęśliwe, zdrowe i mogły przeżywać sukcesy. Mogą wybierać spomiędzy wielu propozycji zajęć dla dzieci, Zajęcia Wakacyjne w The Little Gym są jedną z nich. Nasze Zajęcia Wakacyjne dają dzieciom możliwość zabawy w przyjaznym i troskliwym środowisku, obserwacji i nauki pozytywnych modeli zachowań, współpracy w grupie, rozwoju kreatywności, niezależności i wielu innych umiejętności. Poniżej 5 najważniejszych korzyści z uczestnictwa w Zajęciach Wakacyjnych TLG to:

 

1. Brak dostępu do technologii: badania wykazują, że dzieci spędzają przeciętnie około 7,5 godziny dziennie zajęte grami komputerowymi, tabletami itp. Zajęcia Wakacyjne zapewniają kilka godzin dziennie bez dostępu do tego typu urządzeń. W tym czasie dzieci odkrywają na nowo swoją naturalną kreatywność i korzyści z interakcji z kolegami.

 

2. Rozwój niezależności: Zajęcia Wakacyjne są niezastąpioną okazją do budowania i rozwoju niezależności w ciągu kilku godzin w ciągu dnia, albo całego tygodnia. Brak obecności rodziców w tym czasie pozwala dzieciom nauczyć się, że mogą polegać na swoich umiejętnościach i pomocy innych. Wszystko to w bezpiecznym środowisku.

3. Zaangażowanie w aktywność fizyczną: dzieci spędzają dużo czasu siedząc przy biurkach, na kanapach, czy przy stole; Zajęcia Wakacyjne to niekończące się możliwości do bycia aktywnym, świetnej zabawy, rozwoju wyobraźni i przeżywania niesamowitych przygód razem z kolegami.

4. Nauka współpracy: Zajęcia Wakacyjne dają dzieciom możliwość doświadczenia mocy współpracy i dążenia do wspólnego celu; dzieci komunikują się ze sobą i uczą również od siebie wzajemnie.

 

5. Rozwój pewności siebie: zupełny brak rywalizacji we wszystkich aktywnościach i zadaniach daje dzieciom możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczania sukcesów. Dzięki temu budują pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

Zajęcia Wakacyjne to doskonały sposób na zdobycie i utrwalenie wielu istotnych umiejętności życiowych, niezawodny sposób na dziecięcą radość, zdrowie i sukcesy w późniejszych etapach rozwoju. Więcej informacji na temat Zajęć Wakacyjnych w The Little Gym TUTAJ


Comments

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.