EN PL

blogHeader

LATO TUŻ TUŻ

Camps_Summer_Facebook_image_cape_boy_polish

Zajęcia Wakacyjne zbliżają się wielkimi ... fikołkami! Za kilka tygodni w szkołach zadzwoni ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i rozpoczną się wakacje. The Little Gym Krakow rozpoczyna rezerwacje Zajęć dla Dzieci z Rodzicami i Zajęć Wakacyjnych tak, żeby dzieci mogły kontynuować Zabawę na Serio w Sezonie Letnim!

 

Poniżej linki do szczegółowych informacji dotyczących Sezonu Letniego. Jeżeli macie pytania, albo potrzebujecie dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 264 94 01 oraz 501 879 724 lub mailowego: krakow@thelittlegym.eu

NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA LUB PAKIETY ZAJĘĆ WYKUPIONE W CZERWCU  - 10% ZNIŻKI!

Plan zajęć w Sezonie Letnim możecie pobrać TUTAJ, cennik Zajęć Wakacyjnych TUTAJ, a cennik letnich Zajęć dla Dzieci z Rodzicami TUTAJ.

SUPER POSZUKIWACZE – ZAJĘCIA WAKACYJNE (3-10 LAT)

Podczas 4-godzinnych zajęć, zabieramy dzieci w niesamowitą podróż w wyobraźni, pełną przygód, zabawy, łącząc aktywności na sali gimnastycznej oraz warsztaty artystyczne związane z tematem zajęć w danym dniu. Dzieci wybiorą się na Statek Pirata Zielonobrodego, będą ćwiczyć ciosy karate w rytmie hip hop, zgłębiać tajemnice Klubu Schludnego Ninja i wiele innych. Dzieci będą dzielone na podgrupy wiekowe, a w przerwach, będziemy mieć dla nich przekąski DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ dlaczego Zajęcia Wakacyjne są tak fantastyczne.

ZAJĘCIA DLA DZIECI Z RODZICAMI (4-36 MIESIĄCA ŻYCIA)

Rodziców, którzy nie planują wyjazdów w letnich miesiącah i tych, którzy planują kontynuację zajęć w TLG latem, serdecznie zapraszamy na letni program Zajęć dla Dzieci z Rodzicami. Tematy zajęć inne, niż w Sezonie szkolnym oraz letni plan zajęć dostosowany do możliwości potrzeb rodziców pracujących i niepracujących.


Comments

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.