EN PL

blogHeader

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018-19

TLG_PE_Early_Bird_Facebook_Blog_Enrolment_Offers_800x800_PL

RANNY PTASZEK ŁAPIE ... OKAZJĘ!


Sezon 2017/18 w The Little Gym Krakow był dla nas fantastyczny, od września mieliśmy możliwość obserwować rozwój, postępy i rosnącą pewność ponad 500 dzieci! To dla nas przywilej być częścią ich dziecięcej podróży. Chcielibyśmy mieć taką możliwość również w kolejnym Sezonie, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę Zapisów Priorytetowych.

Zapisy Priorytetowe na Sezon 2018/19 rozpoczniemy w piątek 1 czerwca. Od tego dnia do 17 czerwca 2018 Członkowie The Little Gym Krakow będą mieć, jedyną taką w Sezonie, możliwość zarezerwowania miejsc w najbardziej odpowiednich grupach, w najniższych możliwych cenach.

Popularność miejsc w grupach jest tak duża, że do 17 czerwca wyłącznie aktualni Członkowie będą mogli skorzystać z oferty Zapisów Priorytetowych. Po Wielkim Tygodniu Świętowania Umiejętności, który w tym Sezonie odbędzie się pomiędzy 18 a 24 czerwca, rezerwacja miejsc w grupach w kolejnym Sezonie zostanie otwarta dla wszystkich pozostałych Rodzin.

Żeby zarezerwować wybrane miejsce, wystarczy mieć aktualne członkowstwo i opłacić rezerwację miejsca w wybranej grupie, w wysokości 100 zł. od dziecka. Kolejne płatności rozpoczną się dopiero od września 2018.

Pod tym linkiem znajdziecie tymczasowy plan zajęć na nowy Sezon, a poniżej opcje płatności i związane z nimi zniżki.

Oliwia i Graham
The Little Gym Krakow

 

1 Płatność - 25% zniżki
 
2 Płatności - 20% zniżki
 
10 Rat - 15% zniżki
 
oraz 20% i 40% zniżki dla drugiego i każdego kolejnego dziecka


Comments

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.