EN PL

blogHeader

Tydzień Świętowania Osiągnięć

Murals_ShowWeek_portrait_orange_A4_PL

Podczas najbliższego tygodnia (18-24 czerwca) dzieci będą prezentować rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, instruktorom oraz sobie wzajemnie wybrane umiejętności, których nauczyły się w The Little Gym. W nagrodę za osiągnięcia, będą na nie czekać dyplomy i medale.

 

Tak, jak pozostała część programu, również Tydzień Świętowania Osiągnięć opiera się na założeniu wzajemnego wspierania się oraz na braku rywalizacji wśród dzieci tak, żeby mogły w pełni cieszyć się ze swoich sukcesów i czuć dumę ze swoich osiągnięć.

 

Z punktu widzenia dzieci, najlepiej, żeby w tym tygodniu uczestniczyły w zajęciach w swojej stałej grupie. Jeżeli nie będzie to możliwe, prosimy o informację, która grupa tym razem bardziej Wam odpowiada.

 

Zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, które weszły w życie 25 maja, robienie zdjęć i kręcenie filmów wymaga pisemnej zgody rodziców. Odpowiednie formularze będą dostępne na recepcji przed każdymi zajęciami, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie, żebyście mieli czas na wypełnienie formularza. Żadne zdjęcia lub filmy nie będą mogły zostać upublicznione bez zgody wszystkich rodziców w każdej z grup.

 

Kolejny Sezon pełen sukcesów w The Little Gym zbliża się ku końcowi, nie możemy się doczekać świętowania z dziećmi podczas naszego wyjątkowego Tygodnia Świętowania Osiągnięć.


Comments

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.